Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo PS1
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Fekete Bertalannak Budapest - Közreműködése elismeréséül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Az 1885 évi Budapesti Országos kiállítás" feliratú kopott dísztokban (65mm) T:AU,XF ph. Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / For Bertalan Fekete Budapest - Recognition of His Contribution" two-sided bronze commemorative medallion in worn, original case. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:AU,XF edge error
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, ezüstpatinázott bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,48g, 70,14g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
Simon Ferenc (1922-2015) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo SK2