Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 343

Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF karc
31733.

Rufpreis:
2 400 HUF

Reményi József (1887-1977) 1922. "Gyomán Kner Izidor Könyvnyomtató Mester / Nyomdája 40 éves fennállása emlékére 1882-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (62mm) T:AU
31734.

Rufpreis:
5 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "VII. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás Sopron" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (88mm) T:AU
31735.

Rufpreis:
3 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF
31736.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 700 éves" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF patina, ph.
31737.

Rufpreis:
1 000 HUF

31738.

Rufpreis:
12 000 HUF

31739.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (25,10g/0.800/42,5mm) T:UNC  Adamo PS1
31740.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Fekete Bertalannak Budapest - Közreműködése elismeréséül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Az 1885 évi Budapesti Országos kiállítás" feliratú kopott dísztokban (65mm) T:AU,XF ph. Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / For Bertalan Fekete Budapest - Recognition of His Contribution" two-sided bronze commemorative medallion in worn, original case. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:AU,XF edge error
31741.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31742.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

31743.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Simon Ferenc (1922-2015) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo SK2
31744.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF