Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 343

1988 "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára kiadott" bronz emlékérem (42,5mm) T:AUNC
31856.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989. "Generali Budapest Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem tokban (31,20g/0.925/42,5mm) T:XF felületi karcok
31857.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31858.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:UNC
31859.

Rufpreis:
1 200 HUF

1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31860.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:XF
31861.

Rufpreis:
2 400 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat, folt
31862.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31863.

Rufpreis:
2 000 HUF

31864.

Rufpreis:
3 000 HUF

1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU
31865.

Rufpreis:
4 000 HUF

31866.

Rufpreis:
1 000 HUF

31867.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF