Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 343
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3216632
31856
474
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1988 "Az 1848-49 forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára kiadott" bronz emlékérem (42,5mm) T:AUNC 3215604
31857
474
8500
Numismatik
1989. "Generali Budapest Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem tokban (31,20g/0.925/42,5mm) T:XF felületi karcok
3161715
31858
474
30000
Numismatik
1989. "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest " Ag emlékérem, eredeti dísztokban (28,26g/0.925/40mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3177562
31859
474
Numismatik
1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:UNC 2971540
31860
474
Numismatik
1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU 3128149
31861
474
Numismatik
1989. "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán "1958. június 16. 1989" gravírozással, Nagy Imre újratemetésének emlékére, eredeti tokban (70x66mm) T:XF 3169118
31862
474
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat, folt
3215643
31863
474
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
3206543
31864
474
Numismatik
3220229
31865
474
Numismatik
1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU 2940258
31866
474
Numismatik
2973487
31867
474
500
Numismatik
1994. "Életet az éveknek díj / Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége" bronz emlékérem eredeti tokban (77mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF