Foto Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219388
14313
474
Photo
cca 1858 Férfi kézzel színezett, feltehetően sópapír fotója Lichtenstern műterméből, paszpartuban, 19,5×15,5 cm
3164359
14314
474
Photo
Színházi előadás a történelmi Magyarország irredenta jelképével a háttérben, fotó, felületén törésnyomok, 23×17 cm
3218319
14315
474
Photo
cca 1890-1900 Pókai Elek portréja, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, sérült fa keretben, paszpartuban, 14x9,5 cm
3219404
14316
474
Photo
cca 1940 Vajda M. Pál fényképész nagy méretű borítékja, 44×33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF