Foto

Zahl der Lose: 448

1959 Bp., Hámán Kató Leánygimnázium IV. E osztályának tablófotója, a hátoldalon aláírásokkal, kissé viseltes állapotban, 24x18 cm
14301.

Rufpreis:
1 400 HUF

5 db filmforgatási fotó, 3 fotón Bujtor Istvánnal, a hátoldalán pecséttel jelzett (Manfred Sohr), hajtásnyomokkal, 24x18 cm
14302.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983 Jób lázadása c. film 6 db fotója, rajtuk Zenthe Ferenc, Temessy Hédi és mások, egy a hátoldalon pecséttel jelzett (Gáspár Miklós), egy szakadt, 18x24 cm
14303.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1980 Mesteremberek Emergé akció c. film stábfotója, 13x18 cm.
14304.

Rufpreis:
3 000 HUF

1980 Boldogtalan kalap c. film stábfotója, 13x18 cm
14305.

Rufpreis:
3 000 HUF

1980 Cserepek c. film (rendező Gaál István, operatőr: Lőrincz József) stábfotója, a hátoldalakon aláírásokkal, 18x24 cm
14306.

Rufpreis:
3 000 HUF

1981 Ideiglenes paradicsom (rendező Kovács András, operatőr: Illés György) stábfotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
14307.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983 István, a király c. rockopera filmjének stábfotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Kende Tamás), 18x24 cm
14308.

Rufpreis:
3 000 HUF

1983 Gyertek el névnapomra c. film stábfotója (rendező: Fábri Zoltán, operatőr: Illés György), a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
14309.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910-1930 Ravatal, nagyméretű fotó, kissé foltos, körbevágott kartonon, 24x19 cm
14310.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Kassa, leányiskola osztályának csoportképe, kartonra kasírozott fotó Cséri Henrik műterméből, a karton kissé foltos, 15x10,5 cm (teljes: 20x16,5 cm)
14311.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1905 Lányiskola diákjai apácákkal, kartonra kasírozott fotó Divald Károly Fia eperjesi műterméből, felületi sérülésekkel, 17,5×25 cm
14312.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF