Foto Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3218745
14301
474
Photo
1959 Bp., Hámán Kató Leánygimnázium IV. E osztályának tablófotója, a hátoldalon aláírásokkal, kissé viseltes állapotban, 24x18 cm
3217905
14302
474
Photo
5 db filmforgatási fotó, 3 fotón Bujtor Istvánnal, a hátoldalán pecséttel jelzett (Manfred Sohr), hajtásnyomokkal, 24x18 cm 3217917
14303
474
Photo
1983 Jób lázadása c. film 6 db fotója, rajtuk Zenthe Ferenc, Temessy Hédi és mások, egy a hátoldalon pecséttel jelzett (Gáspár Miklós), egy szakadt, 18x24 cm
3217963
14304
474
Photo
cca 1980 Mesteremberek Emergé akció c. film stábfotója, 13x18 cm.
3217966
14305
474
Photo
1980 Boldogtalan kalap c. film stábfotója, 13x18 cm
3217938
14306
474
Photo
1980 Cserepek c. film (rendező Gaál István, operatőr: Lőrincz József) stábfotója, a hátoldalakon aláírásokkal, 18x24 cm
3217944
14307
474
Photo
1981 Ideiglenes paradicsom (rendező Kovács András, operatőr: Illés György) stábfotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
3217949
14308
474
Photo
1983 István, a király c. rockopera filmjének stábfotója, a hátoldalon pecséttel jelzett (Kende Tamás), 18x24 cm 3217956
14309
474
Photo
1983 Gyertek el névnapomra c. film stábfotója (rendező: Fábri Zoltán, operatőr: Illés György), a hátoldalon pecséttel jelzett (Inkey Alice), 18x24 cm
3216729
14310
474
Photo
cca 1910-1930 Ravatal, nagyméretű fotó, kissé foltos, körbevágott kartonon, 24x19 cm 3209394
14311
474
Photo
cca 1900-1910 Kassa, leányiskola osztályának csoportképe, kartonra kasírozott fotó Cséri Henrik műterméből, a karton kissé foltos, 15x10,5 cm (teljes: 20x16,5 cm)
3219395
14312
474
Photo
cca 1905 Lányiskola diákjai apácákkal, kartonra kasírozott fotó Divald Károly Fia eperjesi műterméből, felületi sérülésekkel, 17,5×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF