Foto

Zahl der Lose: 448

cca 1880-1910 Régi fotóalbum, 25 keményhátú fotóval nagyrészt budapesti műtermekből, különféle méretben, változó állapotban, a táblákon szakadással, kissé kopott egészbőr-kötésben, fotóalbum: 14,5x11 cm.
14229.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vegyes MTI fotó tétel, 21×24 cm
14230.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1960-1980 Vegyes fotó tétel: külföldi, utazási képek, tájképek, stb., 9,5x6,5 cm méretben, két Forte dobozban
14231.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes fotó tétel: falusi és városi képek, épületek, tájképek; 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban
14232.

Rufpreis:
1 200 HUF

19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben
14233.

Rufpreis:
1 400 HUF

155 db vegyes régi és modern fotó
14234.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960/70, cca 70 darab családi fotó, albumba rendezve
14235.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1975, 25 darab nagyobb méretű fotó, zömmel csoportképek, munkahelyi képek, hajlással, szakadással, zömmel cca 18x26 cm
14236.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890-1970 vegyes fotó tétel, össz. kb. 50 db, közte üzem gépekkel, portrék, életképek, részben keményhátú, többségében XX. sz. első fele, 10x6,5 cm
14237.

Rufpreis:
2 400 HUF

Menyecske népviseletben, karján trikolór szalaggal. Színezett fotó. XX. sz. eleje. Korabeli szecessziós paszupartuban és üvegezett, sérült fakeretben. 48,5x37,5 cm
14238.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1920 Pester Lloyd szerkesztősége (?), kartonra kasírozott fotó, foltos, 12,5×16 cm
14239.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Szuverén Máltai Lovagrend magyar kitüntetettjei, egyikükön Vitézi Jelvény is látható, 2 db fekete-fehér fotó, 21,5x16,5 cm
14240.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF