Foto Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3198262
14229
474
Photo
cca 1880-1910 Régi fotóalbum, 25 keményhátú fotóval nagyrészt budapesti műtermekből, különféle méretben, változó állapotban, a táblákon szakadással, kissé kopott egészbőr-kötésben, fotóalbum: 14,5x11 cm. 3221022
14230
474
Photo
Vegyes MTI fotó tétel, 21×24 cm
3180735
14231
474
Photo
cca 1960-1980 Vegyes fotó tétel: külföldi, utazási képek, tájképek, stb., 9,5x6,5 cm méretben, két Forte dobozban
3180405
14232
474
Photo
Vegyes fotó tétel: falusi és városi képek, épületek, tájképek; 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban
3187460
14233
474
Photo
19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben
3218553
14234
474
Photo
155 db vegyes régi és modern fotó 3197287
14235
474
Photo
cca 1960/70, cca 70 darab családi fotó, albumba rendezve
3197292
14236
474
Photo
cca 1975, 25 darab nagyobb méretű fotó, zömmel csoportképek, munkahelyi képek, hajlással, szakadással, zömmel cca 18x26 cm
3202401
14237
474
Photo
cca 1890-1970 vegyes fotó tétel, össz. kb. 50 db, közte üzem gépekkel, portrék, életképek, részben keményhátú, többségében XX. sz. első fele, 10x6,5 cm
3197625
14238
474
Photo
Menyecske népviseletben, karján trikolór szalaggal. Színezett fotó. XX. sz. eleje. Korabeli szecessziós paszupartuban és üvegezett, sérült fakeretben. 48,5x37,5 cm
3163558
14239
474
Photo
cca 1920 Pester Lloyd szerkesztősége (?), kartonra kasírozott fotó, foltos, 12,5×16 cm
3163634
14240
474
Photo
A Szuverén Máltai Lovagrend magyar kitüntetettjei, egyikükön Vitézi Jelvény is látható, 2 db fekete-fehér fotó, 21,5x16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF