cca 1920 és 1940 között, eltérő időpontokban készült felvételek gengszterek nyilvántartásáról, rabmunkáról, börtönről, villamosszékes kivégzés előkészítéséről, 7 db modern nagyítás a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 15x10 cm
1911 "Emlékül szeretett osztályfőnökének a máramarosszigeti ref. főgimnázium VIII. osztálya", bőr kötéses mappa, lejáró réz verettel, az osztályfőnök és a tanulók nevesített portréival
cca 1870-1910 Hölgyek és urak portréi (közte katonaportré), 6 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Gyulai Ferenc Sepsiszentgyörgy, Kozmata Ferenc Bp., Josef Hoffmann Bécs, stb.), változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x17 cm között
cca 1870-1920 A Stobbe és Göth család fotó hagyatéka. több mint 100 db keményhátú és papírkép, nagyrészt az 1900-.as évek környékéről számos magyar műteremből, jó állapotban
1908-1909 A Nemzeti Sport Club bajnok csapata, a II. osztályban. Tabló, rajta Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője 28x22 cm, Korabeli, kissé sérült keretben.