Foto Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214111
14265
474
Photo
Nagy zacskónyi vegyes fotó tétel, keményhátú, benne katonai is. 3184233
14266
474
Photo
Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
3161552
14267
474
900
Photo
cca 1940 Báli csoportkép katonatiszttel, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Első Budapesti Keresztény Fotolaboratórium, Bp. VIII., Sándor u. 17.), 23,5x17,5 cm
3114844
14268
474
Photo
Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
3187485
14269
474
Photo
Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
3214702
14270
474
Photo
1913 A Kiskunhalasi Ref. Gimnázium VIII. osztálya az 1912-13. évben, nagyméretű tablófotó, dekoratív kartonon, Goldmann Miksa kiskunhalasi fényképész műterméből, kisebb foltokkal, sérüléssel, 28,5x22,5 cm (karton: 41,5x36 cm) 3218639
14271
474
Photo
cca 1930-1989 2 db fotóalbum vegyes fotókkal (családi, nyaralási képek, stb.), változó méretben és állapotban 3218624
14272
474
Photo
Vegyes fotó tétel (családi és utazási képek, épületek, tájképek, stb.), két Forte dobozban
3217795
14273
474
Photo
1929 Rákosligeti Atletikai Club elnöksége, tisztikara és választmánya 1929. évben, tablófotó, D'Else fényképészeti műterem (Bp., Kossuth Lajos u. 8.), 22,5x16,5 cm
3217751
14274
474
Photo
cca 1920-1930 Súlyemelők csoportképe, kartonra kasírozott fotó, jelzés nélkül, kissé hullámos, foltos, 22x14,5 cm
3215305
14275
474
Photo
Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó
3214705
14276
474
Photo
1912 A Kiskunhalasi Főgimnázium zenekara 1911-1912., nagyméretű fotó, dekoratív kartonon, Goldmann Miksa kiskunhalasi fényképész műterméből, a kartonon felületi sérülésekkel, 22,5x17 cm (karton: 36x30 cm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF