Foto

Zahl der Lose: 448

Nagy zacskónyi vegyes fotó tétel, keményhátú, benne katonai is.
14265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
14266.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Báli csoportkép katonatiszttel, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Első Budapesti Keresztény Fotolaboratórium, Bp. VIII., Sándor u. 17.), 23,5x17,5 cm
14267.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
14268.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
14269.

Rufpreis:
1 400 HUF

1913 A Kiskunhalasi Ref. Gimnázium VIII. osztálya az 1912-13. évben, nagyméretű tablófotó, dekoratív kartonon, Goldmann Miksa kiskunhalasi fényképész műterméből, kisebb foltokkal, sérüléssel, 28,5x22,5 cm (karton: 41,5x36 cm)
14270.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930-1989 2 db fotóalbum vegyes fotókkal (családi, nyaralási képek, stb.), változó méretben és állapotban
14271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes fotó tétel (családi és utazási képek, épületek, tájképek, stb.), két Forte dobozban
14272.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Rákosligeti Atletikai Club elnöksége, tisztikara és választmánya 1929. évben, tablófotó, D'Else fényképészeti műterem (Bp., Kossuth Lajos u. 8.), 22,5x16,5 cm
14273.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Súlyemelők csoportképe, kartonra kasírozott fotó, jelzés nélkül, kissé hullámos, foltos, 22x14,5 cm
14274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó
14275.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912 A Kiskunhalasi Főgimnázium zenekara 1911-1912., nagyméretű fotó, dekoratív kartonon, Goldmann Miksa kiskunhalasi fényképész műterméből, a kartonon felületi sérülésekkel, 22,5x17 cm (karton: 36x30 cm)
14276.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF