~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm
cca 1890-1911 össz. 3 db keményhátú fotó: Babaportré Réthy G. Jenő miskolci műterméből, Férfiportré Ellinger Ede budapesti műterméből és előkelő úr portréja, jelzés nélkül, kopott, részben sérült vagy vágott, 11x16 cm körüli méretekben
A BKVT (Budapesti Közúti Vaspálya Társaság) 418-as pályaszámú villamosa (épült az 1890-es években) kívülről és belülről, 8 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
Eltérő időben készült felvételek, Marilyn Monroe (1926-1962) amerikai színésznő, fotómodell, énekesnő, 3 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm és 10x15 cm