https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 120

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print
1
17543.

1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1920 Japán és orosz katonatisztek megbeszélése ciril nyelven feliratozott fotó / Japanese and Russian soldiers photo 18x13 cm
1
17544.

1920 Japán és orosz katonatisztek megbeszélése ciril nyelven feliratozott fotó / Japanese and Russian soldiers photo 18x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjet rakétaindító állvány makett, Mozgatható fém, fa alapon 37 cm
1
17545.

Szovjet rakétaindító állvány makett, Mozgatható fém, fa alapon 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm
1
17546.

cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.
1
17547.

Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db I. világháborús katonai fotólap, italozó katonák csoportja, köztük kitüntetéseket, vöröskeresztes karszalagot viselők. 14x9 cm
1
17548.

2 db I. világháborús katonai fotólap, italozó katonák csoportja, köztük kitüntetéseket, vöröskeresztes karszalagot viselők. 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.):  Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval
1
17549.

Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.): Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
1
17550.

Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm
1
17551.

cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1935 Vilingen, fotóalbum, katonai fotókkal. Kb. 120-130 fotó. nagyobb részben katonai, kisebb részben családi
1
17552.

cca 1935 Vilingen, fotóalbum, katonai fotókkal. Kb. 120-130 fotó. nagyobb részben katonai, kisebb részben családi

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon
1
17553.

Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
1
17554.

Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse