https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 120
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3013372
17543
470
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print
Das Lot is nicht erreichbar
2667228
17544
470
0
3400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1920 Japán és orosz katonatisztek megbeszélése ciril nyelven feliratozott fotó / Japanese and Russian soldiers photo 18x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101736
17545
470
0
20000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Szovjet rakétaindító állvány makett, Mozgatható fém, fa alapon 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2863275
17546
470
0
1000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975977
17547
470
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
3101730
17548
470
0
3000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
2 db I. világháborús katonai fotólap, italozó katonák csoportja, köztük kitüntetéseket, vöröskeresztes karszalagot viselők. 14x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3041813
17549
470
0
600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.): Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval
Das Lot is nicht erreichbar
3042996
17550
470
0
6000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
Das Lot is nicht erreichbar
2698810
17551
470
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049461
17552
470
0
30000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1935 Vilingen, fotóalbum, katonai fotókkal. Kb. 120-130 fotó. nagyobb részben katonai, kisebb részben családi
Das Lot is nicht erreichbar
3048644
17553
470
0
8500
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon
Das Lot is nicht erreichbar
2909105
17554
470
0
6000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kiváló szakasz katona selyem zászló 84x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse