https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 120

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm
1
17555.

cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.
1
17556.

Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik bőr tiszti bikacsök. Kopással, h: 57 cm
1
17557.

Antik bőr tiszti bikacsök. Kopással, h: 57 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.
1
17558.

Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, Haditengerészet. Zászló, virág, vers és vasmacska díszítéssel, nagyobb méretű, kis kopással, d: 10 cm, m: 4 cm
1
17559.

Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, Haditengerészet. Zászló, virág, vers és vasmacska díszítéssel, nagyobb méretű, kis kopással, d: 10 cm, m: 4 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tölténykészítő szerszámok, 3 db (egyik hiányos) plusz hozzá egy tőr
1
17560.

Tölténykészítő szerszámok, 3 db (egyik hiányos) plusz hozzá egy tőr

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Frontmunka: Faragott fa dobozka nemzetiszín dekorral, benne katonai gombok d: 8 cm
1
17561.

Frontmunka: Faragott fa dobozka nemzetiszín dekorral, benne katonai gombok d: 8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
II. világháborús katonai sisak, 27x25 cm
1
17562.

II. világháborús katonai sisak, 27x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
16
 
Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914. 31./.8., a Monarchia összes nyelvén.
1
17563.

Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914. 31./.8., a Monarchia összes nyelvén.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914. 2./.9., a Monarchia összes nyelvén.
1
17564.

Veszteség lajstrom az elesettekről, 1914. 2./.9., a Monarchia összes nyelvén.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1915, Román katonatisztek otthon. Kartonra kasírozott fotó, 14,5x10 cm
1
17565.

cca 1915, Román katonatisztek otthon. Kartonra kasírozott fotó, 14,5x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MAHART zászló, cca 1960/70, kopással, 56x36 cm
1
17566.

MAHART zászló, cca 1960/70, kopással, 56x36 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
10
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse