1941-1944 Katonai igazolványi lap nyárádtői (Maros-Torda vm., Észak-Erdély) illetőségű személy részére, különféle bélyegzésekkel, kissé viseltes állapotban
Hans "Assi" Hahn (1914-1982) német Luftwaffe pilóta, repülő ász (108 légi győzelem, amelyből 53 brit Supermarine Spitfire vadászgép volt) autográf aláírása őt ábrázoló képen (későbbi előhívás), 20x11,5 cm / Autograph signature of Hans "Assi" Hahn (1914-1982) German Luftwaffe pilot, flying ace (108 aerial victories, of which 53 were British Supermarine Spitfire fighters) on a photo (later copy), 20x11.5 cm
cca 1944 II. világháborús fotóalbum, a Magyarország és a tengelyhatalmak által megszállt szerb területeket (Belgrád és környéke) ért háborús pusztítást dokumentáló képekkel (feltehetőleg az 1944. áprilisi szövetséges bombázást követően készültek): Belgrád főpályaudvar, a zsidónegyed romos épületei, a magyar követség épülete (amely sértetlen maradt), romeltakarítási munkát végző szerb hadifoglyok, a felrobbantott Újvidék-Pétervárad híd roncsai, stb. Összesen 44 db nagyméretű (23,5x17,5 cm), az albumlapokra beragasztott, fekete-fehér fotóval, a képek alatt részletes feliratozással. Korabeli, fekete vászonborítású albumban, hullámos lapokkal, egy-két fotó sérült, néhány lapról a kép hiányzik. 25x31 cm. Értékes kordokumentum!
2013-2014 A Haditudósító c. folyóirat 5 db száma, benne ,,Összeállítás az Adolf Hitler elleni merényletről a Magyar Távirati Iroda dokumentumaiból tallózva" és egyéb érdekes írások