Militaria

Zahl der Lose: 120

1917.VIII.4. Magyar katona levele a frontról, az első oldalon beragasztott fotójával, 3 beírt oldal
17531.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941-1944 Katonai igazolványi lap nyárádtői (Maros-Torda vm., Észak-Erdély) illetőségű személy részére, különféle bélyegzésekkel, kissé viseltes állapotban
17532.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 darab ezüstözött angol katonai(?) mandzsetta gomb, jelzéssel, szép állapotban, 22x18 mm
17533.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szovjet katonai sapka, foltos
17534.

Szovjet katonai sapka, foltos

Rufpreis:
3 000 HUF

17535.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hans "Assi" Hahn (1914-1982) német Luftwaffe pilóta, repülő ász (108 légi győzelem, amelyből 53 brit Supermarine Spitfire vadászgép volt) autográf aláírása őt ábrázoló képen (későbbi előhívás), 20x11,5 cm / Autograph signature of Hans "Assi" Hahn (1914-1982) German Luftwaffe pilot, flying ace (108 aerial victories, of which 53 were British Supermarine Spitfire fighters) on a photo (later copy), 20x11.5 cm
17536.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1944 II. világháborús fotóalbum, a Magyarország és a tengelyhatalmak által megszállt szerb területeket (Belgrád és környéke) ért háborús pusztítást dokumentáló képekkel (feltehetőleg az 1944. áprilisi szövetséges bombázást követően készültek): Belgrád főpályaudvar, a zsidónegyed romos épületei, a magyar követség épülete (amely sértetlen maradt), romeltakarítási munkát végző szerb hadifoglyok, a felrobbantott Újvidék-Pétervárad híd roncsai, stb. Összesen 44 db nagyméretű (23,5x17,5 cm), az albumlapokra beragasztott, fekete-fehér fotóval, a képek alatt részletes feliratozással. Korabeli, fekete vászonborítású albumban, hullámos lapokkal, egy-két fotó sérült, néhány lapról a kép hiányzik. 25x31 cm. Értékes kordokumentum!
17537.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

2013-2014 A Haditudósító c. folyóirat 5 db száma, benne ,,Összeállítás az Adolf Hitler elleni merényletről a Magyar Távirati Iroda dokumentumaiból tallózva" és egyéb érdekes írások
17538.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar Néphadsereg bocskai sapka, jelzés nélkül, jó állapotban
17539.

Rufpreis:
2 400 HUF

1939 A Cronache Della Guerra c. olasz háborús magazin december 2. száma fekete-fehér fotókkal,
17540.

Rufpreis:
1 800 HUF

1943 A Laikmets litván háborús magazin január 22-i száma fekete-fehér fotókkal,
17541.

Rufpreis:
1 800 HUF

1944 A Stuttgarter Illustrierte c. német háborús magazin május 5. száma fekete-fehér fotókkal,
17542.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF