Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 72

20261.

Rufpreis:
1 200 HUF

20262.

Rufpreis:
1 000 HUF

20263.

Rufpreis:
800 HUF

20264.

Rufpreis:
1 000 HUF

20265.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Mingtang Xu - Dr. Berend Róbert: A Chi Kung világa. Ősi kínai egészségmegőrző módszer. Bp., 2008, Bioenergetic Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20266.

Rufpreis:
2 400 HUF

1937-1939 Országos Orvoskammarai Közlöny I-III. évf. Szerk.: Bakács György. Átkötött félvászon-kötésben.
20267.

Rufpreis:
3 000 HUF

20268.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kinder Ärtzliche Präxis 1957-1964. Leipzig, VEB Georg Thieme. Német nyelven. Félvászon-kötésekben, változó állapotban.
20269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sava, George: Egy sebész útja. (A gyógyító kés 2. köt.) Ford.: Konkoly Kálmán. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 295+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
20270.

Rufpreis:
1 000 HUF

20271.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Diószegi-Fejős (szerk.): A marosvásárhelyi magyar nyelvű orvos- és gyógyszerészképzés 50 éve. Adatok, emlékezések. A Magyarságkutatás Könyvtára XVIII. Bp., é.n., Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20272.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF