Természetrajz a katolikus általános iskolák VI. osztálya számára. Szerk.: Szent István-Társulat. Bp., 1947, Szent István-Társulat. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
1958 Szemle 3 db földrajzi témájú tanulmánnyal: Borbély Andor: Fényes Elek térképei; Lettrich Edit: Tanulmányutam Spreewaldban; Radó Sándor: Francia geográfusok a geomorfológiai formák osztályozásáról. Bp., 1958, Akadémiai. 235-255. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó lap széle apró sérüléssel.
Dr. Mingtang Xu - Dr. Berend Róbert: A Chi Kung világa. Ősi kínai egészségmegőrző módszer. Bp., 2008, Bioenergetic Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Sava, George: Egy sebész útja. (A gyógyító kés 2. köt.) Ford.: Konkoly Kálmán. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 295+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
Diószegi-Fejős (szerk.): A marosvásárhelyi magyar nyelvű orvos- és gyógyszerészképzés 50 éve. Adatok, emlékezések. A Magyarságkutatás Könyvtára XVIII. Bp., é.n., Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.