https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 72

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gáspárné Zauner Éva: Mondásválasztás. Pedagógiai - pszichológiai módszer a személyiség értékrendszerének megismerésére. A szerző, Gáspárné Zauner Éva (1919-2011) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Gáspárné Zauner Éva: Vinkler László önarcképei. Mohás Líviának DEDIKÁLT! Szeged, 1993, Móra Ferenc Múzeum, 313-330 p. Kiadói papírkötés.
1
20248.

Gáspárné Zauner Éva: Mondásválasztás. Pedagógiai - pszichológiai módszer a személyiség értékrendszerének megismerésére. A szerző, Gáspárné Zauner Éva (1919-2011) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Gáspárné Zauner Éva: Vinkler László önarcképei. Mohás Líviának DEDIKÁLT! Szeged, 1993, Móra Ferenc Múzeum, 313-330 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20249.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.
1
20250.

W. Baer: Die Chemie des praktischen Lebens. Zweiter Band. Leipzig, 1860, Otto Wigand. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült, szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.
1
20251.

Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemtanú sorozat 5 kötete: Paul Whalley: Lepkék és pillangók, Az első emberek, Susanna Van Rose: Tűzhányók, David Burnie: A madár, Joe Cribb: A pénz. Bp.,1989-1994,Park. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20252.

Szemtanú sorozat 5 kötete: Paul Whalley: Lepkék és pillangók, Az első emberek, Susanna Van Rose: Tűzhányók, David Burnie: A madár, Joe Cribb: A pénz. Bp.,1989-1994,Park. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Julius F von Hann: Handbuch der Klimatologie III. Buch II. Theil.. Stuttgart, 1911. Engelhorns Nachf. 713 p. Fűzbe, borító nélkül, elvált
1
20253.

Julius F von Hann: Handbuch der Klimatologie III. Buch II. Theil.. Stuttgart, 1911. Engelhorns Nachf. 713 p. Fűzbe, borító nélkül, elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dudich Endre - Loksa Imre: Állatrendszertan. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
1
20254.

Dudich Endre - Loksa Imre: Állatrendszertan. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nékám Lajos (szerk.) Corpus Iconum Morborum Cutaneorum. Auxilio 568 collaboratorum specialiter eruditorum, collegit et ededit Ludovicus Nékám. Cum 4566 illustrationibus. - A Budapesten tartott 1935. évi 9. Nemzetközi Bőrgyógyászati Kongresszus képanyaga. I-III. kötet. [Teljes.] Budapest, 1938. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum ny.) [7]-175 + [1] p.; [2] + 464 p.; [2] + 465-928 p. Egyetlen magyar kiadás. A háromkötetes munka az 1935. évi, Budapesten tartott 9. Nemzetközi Bőrgyógyászati Kongresszus képanyagát adja közre. Az első kötetben a 4566 illusztrációhoz fűzött magyar nyelvű képleírások (az eredeti angol, francia, latin, német, olasz szövegeket Vámos László és Kovács Zsigmond fordította), a második és harmadik kötetben a képanyag, a zárókötet utolsó 61 oldala színesen nyomott. Valamennyi kötet címoldalán és első fedőborítóján régi tulajdonosi bélyegzés. A képkötetek fűzése enyhén meglazult. Poss.: Cseresnyés Kolos. [dr. Cseresnyés Kolos (1918-) tiszapüspöki községi orvos, filatélista.] Egységes, fűzött kiadói borítóban. Jó példány.
1
20256.

Nékám Lajos (szerk.) Corpus Iconum Morborum Cutaneorum. Auxilio 568 collaboratorum specialiter eruditorum, collegit et ededit Ludovicus Nékám. Cum 4566 illustrationibus. - A Budapesten tartott 1935. évi 9. Nemzetközi Bőrgyógyászati Kongresszus képanyaga. I-III. kötet. [Teljes.] Budapest, 1938. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum ny.) [7]-175 + [1] p.; [2] + 464 p.; [2] + 465-928 p. Egyetlen magyar kiadás. A háromkötetes munka az 1935. évi, Budapesten tartott 9. Nemzetközi Bőrgyógyászati Kongresszus képanyagát adja közre. Az első kötetben a 4566 illusztrációhoz fűzött magyar nyelvű képleírások (az eredeti angol, francia, latin, német, olasz szövegeket Vámos László és Kovács Zsigmond fordította), a második és harmadik kötetben a képanyag, a zárókötet utolsó 61 oldala színesen nyomott. Valamennyi kötet címoldalán és első fedőborítóján régi tulajdonosi bélyegzés. A képkötetek fűzése enyhén meglazult. Poss.: Cseresnyés Kolos. [dr. Cseresnyés Kolos (1918-) tiszapüspöki községi orvos, filatélista.] Egységes, fűzött kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Yuan Xiang: Kínai gyógygolyók. Bp., 2002, Terebess. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
1
20257.

Yuan Xiang: Kínai gyógygolyók. Bp., 2002, Terebess. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.
1
20258.

C. Capellmann: Pastoral-Medizin. Paderborn, 1914, Bonifacius. 17., átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőrkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.
1
20259.

Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20260.

Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse