https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
1
19668.

Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
1
19669.

Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.
1
19670.

Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
1
19671.

Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19672.

Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19673.

Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veltzé, Alois - Stefan, Paul: Unter Hasburgs Banner, Zwei Kriegsjahre 1914/1916. Berlin-Wien, 1916, Ullstein & Co. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött kissé foltos illusztrált papírborítókkal, régi magánkönyvtári címkével és bélyegzéssel.
1
19674.

Veltzé, Alois - Stefan, Paul: Unter Hasburgs Banner, Zwei Kriegsjahre 1914/1916. Berlin-Wien, 1916, Ullstein & Co. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött kissé foltos illusztrált papírborítókkal, régi magánkönyvtári címkével és bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
19675.

Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse