Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Veltzé, Alois - Stefan, Paul: Unter Hasburgs Banner, Zwei Kriegsjahre 1914/1916. Berlin-Wien, 1916, Ullstein & Co. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött kissé foltos illusztrált papírborítókkal, régi magánkönyvtári címkével és bélyegzéssel.