Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1915, Athenaeum 211p. Korabeli, feliratos egészvászon kötésben
19656.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp. 1916. Singer és Wolfner. 142 p. 1 sztl. lev. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben
19657.

Rufpreis:
2 000 HUF

19658.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ingersoll, Ralph: Szigorúan titkos. Bp., 1964. Zrínyi. 425p. Kiadói félvászon kötésben
19659.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. H.n., 1988, Optimum. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19660.

Rufpreis:
1 400 HUF

Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, 138 p. Kiadói egészvászon kötésben.
19661.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czillei Géza: Riadó Afrika fölött. Bp., é.n. Grill Károly. 254p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
19662.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lázár Miklós: Magyarok dalolnak. Bp., 1916. Nap nyomda. 187 + (2)p. Kiadói. illusztrált papírborítóval, címlap, gerinc sérült, hiányos, Ritka!
19663.

Rufpreis:
1 600 HUF

Landauer Béla: Glória. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 321 p.Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19664.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, laza egészvászon kötésben.
19665.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balázs György: A finn-szovjet fegyveres konfliktus. "A téli háború" a külföldi tudósítások alapján a szentesi sajtó tükrében (1939. november 30- 1940. március). DEDIKÁLT! Szentes, 2008, Szentes Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19666.

Rufpreis:
1 600 HUF

19667.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF