Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyoz... https://www.darabanth.com/de/470-Fernauktion/470.0/Bucher/Bucher-Militaria~1000020/Vaghidi-Ferenc-Wellington-Bp-en-Cserepfalvi-439p-Kiadoi-aranyozott-laza-egeszvaszon~II3168632
3168632
19665
470
Books: Military
Beschreibung: Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, laza egészvászon kötésben.
: tg