Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

Martin J. Dougherty Kézifegyverek képes enciklopédiája Zrínyi Kiadó, 2019 482p.
19644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lisznyai Lajos - Polyák András: A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Könnyű Lövészdandár története 1951-2004. + A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár története II. 2004-2008. Debrecen, 2004-2009, MH 5. Bocskai István Könnyű Lövészdandár. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19645.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Magyar Honvédség, katonaság témájú könyvek és kiadványok, össz. 9 db: Mucs Sándor: Flottillások. A Dunai Katonai Flottilla története 1945-1980.; "Budapest-Helyőrség" 1869-1997.; A 32. Budapest Őrezred.; Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1975.; stb. Vegyes állapotban.
19646.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval
19647.

Rufpreis:
4 000 HUF

Margittai Gábor: Szamár-sziget szellemkatonái. A nagy háború eltitkolt halálmarsa. A szerző, Margittai Gábor (1973-) és a szerkesztő Major Anita által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Csabdi], 2014, Külső Magyarok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19648.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19649.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19650.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Julier Ferenc: A búvárnaszád háború. Bp. 1940. Vietorisz. 52 l+ 2 lev. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel A könyv a szövetséges hajókaravánok elleni észak-atlanti tengeralattjáró-háborút mutatja be.
19651.

Rufpreis:
3 000 HUF

19652.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Földi Mihály: Névtelen katona. Bp.,- é.n. Athenaeum. 464p. Kiadói félvászon kötésben
19653.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rásy Barna: 1939-1940 a háború első éve. Bp.,é.n.,Stádium. Egészoldalas térképvázlatokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
19654.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, foltos borítóval, laza kötéssel.
19655.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF