Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 102

Rajki László (1939-): Bronz asztaldísz, köszöntő sorokkal. Jelzett, 17x11 cm Lajta hansági Állami gazdaság. Mosonmagyaróvár, - A gazda verejtéke gyarapítja a jószágot
12712.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Női akt. 1993. Patinázott bronz, kő talapzaton, m: 38 cm
12713.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Afrikai faragott fa szobor 58 cm
12714.

Rufpreis:
6 000 HUF

Afrikai faragott fa elefánt szobor kopással 22 cm
12715.

Rufpreis:
3 000 HUF

Három bölcs majom faragott keményfa szobor. 37 cm
12716.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pálffy Katalin (1949- ): Szent László. Öntött bronz plakett, jelzés nélkül, 24,5x18 cm
12717.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kucs Béla (1925-1984): Napozó akt. Engóbozott kerámia, jelzett, kopással, 23x20 cm
12718.

Rufpreis:
12 000 HUF

Keleti bölcs. Faragott fa, m:39 cm
12719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm
12720.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Garami László (1921-2003): Jancsi és Juliska. Öntött bronz, jelzett, 30x20 cm
12721.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hegedülő lányka szobra. Fonderia Lancini Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 27 cm
12722.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Phra Prom Bucha távol keleti istenség szobor. Festett bronz 22 cm
12723.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF