Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168296
12712
468
Sculptures, statuettes, plaques
Rajki László (1939-): Bronz asztaldísz, köszöntő sorokkal. Jelzett, 17x11 cm Lajta hansági Állami gazdaság. Mosonmagyaróvár, - A gazda verejtéke gyarapítja a jószágot 3142680
12713
468
280000
Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Női akt. 1993. Patinázott bronz, kő talapzaton, m: 38 cm 3165302
12714
468
Afrikai faragott fa szobor 58 cm
3165304
12715
468
Afrikai faragott fa elefánt szobor kopással 22 cm 3166819
12716
468
Három bölcs majom faragott keményfa szobor. 37 cm
3164796
12717
468
Pálffy Katalin (1949- ): Szent László. Öntött bronz plakett, jelzés nélkül, 24,5x18 cm
3164836
12718
468
Kucs Béla (1925-1984): Napozó akt. Engóbozott kerámia, jelzett, kopással, 23x20 cm 3165775
12719
468
Keleti bölcs. Faragott fa, m:39 cm 3162553
12720
468
Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm
3162716
12721
468
Garami László (1921-2003): Jancsi és Juliska. Öntött bronz, jelzett, 30x20 cm 3162880
12722
468
30000
Hegedülő lányka szobra. Fonderia Lancini Bronz szobor, márvány talapzaton. Jelzett 27 cm
3162862
12723
468
Phra Prom Bucha távol keleti istenség szobor. Festett bronz 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF