12720.
Beendet 468. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Ács József (1931-2023): Vadászat. Öntött bronz, jelzett, kopással, 19x33 cm