Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 102

12736.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12737.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kínai bölcs. Faragott zsírkő, kopással, m: 24,5 cm
12738.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szecessziós női büszt. Jelzett, festett kaolin, kopással, m: 29 cm
12739.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Paizs László (1935-2009): Stella Artois. Műgyanta. Jelzett. m: 28 cm
12740.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Törölköző nő. Mázas kerámia, jelzett, állán kopással, talpánál sérülésekkel, m: 53 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12741.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
14

12742.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

12743.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hordár. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm
12744.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai férfi. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, kis hiánnyal, m: 24 cm
12745.

Rufpreis:
1 800 HUF

Anya gyermekével. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 26 cm
12746.

Rufpreis:
1 800 HUF

Harsonás. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm
12747.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF