Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 102

12724.

Rufpreis:
5 000 HUF

Melocco Miklós (1935-): Ülő női alak. Bronzirozott műgyanta, jelzett. 28 cm
12725.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12726.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, 34x34 cm
12727.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
12728.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Veronese Design: Edgar Degas - La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának műgyanta másolata. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12729.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
12730.

Rufpreis:
12 000 HUF

Réz fali kegykép. cca 19. sz. vége, patinás, egyik rögzítőrész sérült, 35x23,5 cm
12731.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dvihally E. jelzéssel: Gyászoló. Festett gipsz, cca 1920/30, talapzatán jelzéssel és "Hiszek Magyarország Feltámadásában. Ámen." felirattal, kis sérülésekkel, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12732.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12733.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tóth Valéria (1943-2022): Nyújtózkodó lány. Bronz, jelzett, m: 19,5 cm
12734.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Art deco harmonikás, fa, rézlemez, m: 17 cm
12735.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF