Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161901
12724
468
Sculptures, statuettes, plaques
3160858
12725
468
36000
Melocco Miklós (1935-): Ülő női alak. Bronzirozott műgyanta, jelzett. 28 cm 3160854
12726
468
36000
3159528
12727
468
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, 34x34 cm 3162909
12728
468
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
3162914
12729
468
Veronese Design: Edgar Degas - La Petite Danseuse de Quatorze Ans (Tizennégy éves kis táncosnő) szobrának műgyanta másolata. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3161274
12730
468
Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
3161093
12731
468
Réz fali kegykép. cca 19. sz. vége, patinás, egyik rögzítőrész sérült, 35x23,5 cm 3162291
12732
468
Dvihally E. jelzéssel: Gyászoló. Festett gipsz, cca 1920/30, talapzatán jelzéssel és "Hiszek Magyarország Feltámadásában. Ámen." felirattal, kis sérülésekkel, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3096466
12733
468
22000
3159536
12734
468
80000
Tóth Valéria (1943-2022): Nyújtózkodó lány. Bronz, jelzett, m: 19,5 cm
3159529
12735
468
Art deco harmonikás, fa, rézlemez, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF