https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 123
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2817267
31903
467
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
3131908
31904
467
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás 3132578
31905
467
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
Das Lot is nicht erreichbar
3121949
31906
467
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3132492
31907
467
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2816248
31908
467
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
3018998
31909
467
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3095738
31910
467
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2974188
31911
467
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960. Zománcozott bronz súlyemelő díjérem márványlapon (~77mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3154855
31912
467
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "INTERNATIONALE 3-STADTE RALLYE MÜNCHEN-WIEN-BUDAPEST - MAGYAR AUTÓKLUB" műgyantás fém plakett (47x81mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3022014
31913
467
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "Spartacus / 10 éves jubileumi emlékérem" bronzozott Zn emlékérem (40mm) T:AU kopott bronzozás
Das Lot is nicht erreichbar
2817384
31915
467
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse