https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 123

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1
31903.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás
1
31904.

~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1
31905.

1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
1
31906.

~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU
1
31907.

1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
1
31908.

~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina
1
31909.

1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF
1
31910.

1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960. Zománcozott bronz súlyemelő díjérem márványlapon (~77mm) T:XF
1
31911.

~1960. Zománcozott bronz súlyemelő díjérem márványlapon (~77mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960-1970. "INTERNATIONALE 3-STADTE RALLYE MÜNCHEN-WIEN-BUDAPEST - MAGYAR AUTÓKLUB" műgyantás fém plakett (47x81mm) T:XF
1
31912.

~1960-1970. "INTERNATIONALE 3-STADTE RALLYE MÜNCHEN-WIEN-BUDAPEST - MAGYAR AUTÓKLUB" műgyantás fém plakett (47x81mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1962. "Spartacus / 10 éves jubileumi emlékérem" bronzozott Zn emlékérem (40mm) T:AU kopott bronzozás
1
31913.

1962. "Spartacus / 10 éves jubileumi emlékérem" bronzozott Zn emlékérem (40mm) T:AU kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-
1
31915.

~1970-1990. 20 darabos Hollóházi porcelán sport emlékérem tétel, közte 1972. "75 éves a Magyar Atlétikai Szövetség 1897-1972" egyoldalas porcelán emlékérem (87mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse