https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 123
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3121844
31879
467
0
3800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU HP 2210.
Das Lot is nicht erreichbar
3022117
31880
467
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
Das Lot is nicht erreichbar
3130632
31881
467
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3155055
31882
467
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3072361
31883
467
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
Das Lot is nicht erreichbar
3154007
31884
467
0
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1906. "A.A.C. (Aradi AC?) / 1906. IX. 8." kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel, díszítménnyel, "SGA" gyártói jelzéssel (br.13,71g/0.800/29-40mm) T:AU patina 2989666
31885
467
0
32000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3035528
31886
467
0
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
2117581
31887
467
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2989365
31888
467
0
32000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3152065
31889
467
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Columbia 1882" a Postagalamb Sport Egyesület ezüstözött bronz plakettje (58x42mm) T:AU 3157062
31890
467
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1960. 8db-os vegyes sportérem, díjérem tétel, közte labdarúgás, asztalitenisz T:XF-VF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse