https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 123
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2816767
31891
467
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2996731
31892
467
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2937585
31893
467
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
Das Lot is nicht erreichbar
3157528
31894
467
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1940. 4db bronz és ezüstözött bronz díjérem mellszalaggal, közte "Magyar Athletikai Szövetség" bronz díjérem (2x) T:XF patina 3157169
31895
467
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) J.T. (Játékvezetői Testület) 1942/43 - Hűség - Becsület" fém plakett (43x61mm) falapon + 1943. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) - 10 éves működés emlékére!" bronz lemezplakett (60x44mm) falapon T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968492
31896
467
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2938128
31897
467
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968520
31898
467
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
Das Lot is nicht erreichbar
2968699
31899
467
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
3121955
31900
467
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1948. "Országos Magyar Kajak Szövetség / C-10 1000m. Bajnokság 1948. II. helyezett" ezüstözött bronz díjérem (56mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3132483
31901
467
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel T:XF tű törött 2816800
31902
467
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse