Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2817351
31916
467
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1970-1980. 6 darabos kerámia és porcelán sport emlékérem és emlékplakett tétel, közte 1972. "Országos Marathoni Bajnokság - Ózd 1972" egyoldalas kerámia sport emlékérem (110mm) T:1-,2
3070992
31917
467
Numismatik
1971. "Budapest" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Magyarország-Ukrajna válogatott atlétikai viadal, Budapest 1971" gravírozással (70mm) T:AU ph 2474273
31918
467
Numismatik
2817059
31919
467
Numismatik
1978-1986. 4 darabos Hollóházi porcelán egyoldalas asztalitenisz díjérem és -plakett tétel, közte 1978. Kilián FSE - III. Kilián Kupa Asztalitenisz Verseny" porcelán emlékérem (86mm) T:1- kis kopás
2474237
31920
467
Numismatik
1979. "XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ" festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-
2817010
31921
467
Numismatik
2817072
31922
467
Numismatik
1980-1984. "Postás" 5 darabos Hollóházi porcelán emlékérem tétel, közte 1984. "Postás Kulturális és Sportnap" egyolalas porcelán díjérem (60mm) T:1-
2817132
31923
467
Numismatik
2817104
31924
467
Numismatik
~1980. "BP Honvéd II" egyoldalas Hollóházi porcelán kajak díjérem (63mm) T:1-
3133647
31925
467
Numismatik
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - 1881-1891 - Száz éves évforduló" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán plakett, nem eredeti dísztokban (172mm) T:AU
3132471
31926
467
Numismatik
2709933
31927
467
Numismatik
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary " kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF