Tanulmányok Budapest multjából VII. Szerk.: Némethy Károly, Budó Jusztin. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 1. Bp., 1939, Budapest Székesfőváros, 10+203 p.+19 t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel, ezt leszámítva jó állapotban.
Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. . Második rész: [Budapest a középkorban.] H. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 2. kötet. Budapest, 1885, Athenaeum. 1 t + 613 p. Szétvált fűzéssel, kiadói sérült papíborítóval, belívek jó állapotban Felvágatlan.