https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 73

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
1
18504.

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
1
18505.

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
1
18506.

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
1
18507.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Virág Benedek ucca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
1
18508.

Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Virág Benedek ucca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30×20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1916. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent (PG monogrammal), üvegezett fakeretben, 12×18 cm
1
18509.

Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1916. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent (PG monogrammal), üvegezett fakeretben, 12×18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Fehérsas-tér, Hárem-ház. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm
1
18510.

Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Fehérsas-tér, Hárem-ház. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.
1
18511.

Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tanulmányok Budapest multjából VII. Szerk.: Némethy Károly, Budó Jusztin. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 1. Bp., 1939, Budapest Székesfőváros, 10+203 p.+19 t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel, ezt leszámítva jó állapotban.
1
18512.

Tanulmányok Budapest multjából VII. Szerk.: Némethy Károly, Budó Jusztin. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 1. Bp., 1939, Budapest Székesfőváros, 10+203 p.+19 t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel, ezt leszámítva jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm
1
18513.

Jelzés nélkül: Dunaparti részlet a Budapest hajóval, a Szabadság-híddal és Gellért Szállóval. Rézkarc, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18,5x29,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. . Második rész: [Budapest a középkorban.] H. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 2. kötet. Budapest, 1885, Athenaeum. 1 t + 613 p. Szétvált fűzéssel, kiadói sérült papíborítóval, belívek jó állapotban Felvágatlan.
1
18514.

Salamon Ferenc: Buda-Pest története. . Második rész: [Budapest a középkorban.] H. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 2. kötet. Budapest, 1885, Athenaeum. 1 t + 613 p. Szétvált fűzéssel, kiadói sérült papíborítóval, belívek jó állapotban Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
1
18515.

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus, 118+(4) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse