Budapest 150

Zahl der Lose: 73

1945 Szendrő István (1908-2000): A romos Kálvin-tér részlete, előtérben a szétlőtt Danubius-kúttal, jelzés nélkül, 17x22 cm
18492.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 Bp., Britannia Szálló (később Béke Hotel) alagsori étteremhelyisége, Seidner Zoltán fényképész pecséttel jelzett felvétele, 17x11,5 cm
18493.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 3 db találatot kapott budapesti épület fotója, a hátoldalakon feliratozva (Üllői út, József körút, Divatcsarnok), utólagos előhívások, 15x10 cm
18494.

Rufpreis:
2 800 HUF

18495.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1973 Moulin Rouge prospektus / műsorfüzet, ünnepi műsorokkal Budapest egyesítésének 100. évfordulója alkalmából, fekete-fehér képekkel, 6 sztl. lev.
18496.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890 9 db Budapest témájú térkép, metszet a Pallas lexikonból 30x24 cm
18497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapest Székesfőváros Elektromos Művei - Feltételek elektromos világítási és erőátviteli berendezéseknek a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek hálózatához való kapcsolásra. Bp., 1926, Székesfővárosi Házinyomda, 22 p. Tűzött félvászon-kötés, a hátsó borító kissé koszos. + Tragbare Isolations-Meßapparate. Technische Anweisung Nr. 12. Siemensstadt-Berlin, 1914, Siemens & Halske A.-G., 32 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.
18498.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp., 1940, Officina, 1 (kihajtható) t.+ 245+(3) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a belső kötéstáblán Alexander Brody tulajdonosi bélyegzőjével.
18499.

Rufpreis:
4 000 HUF

"Patent Budaest Andrássy u. 47" kéményes szenes vasaló, fa fogóval, 22x20 cm
18500.

Rufpreis:
3 000 HUF

18501.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18502.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.
18503.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF