https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 73

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.
1
18516.

Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
18517.

Pest város topográfiai mutatója 1. Belváros-Lipótváros . Bácskai Vera kézirata alapjánfőszerk: Ságvári Ágnes. Topográfiai Mutatók I. Budapest Főváros Levéltára kiadványai Levéltári Dokumentáció 2. 338 + 3 p. Bp., 1973. Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám
1
18518.

1878-1884 4 db Budapesti Szemle. Szerk.: Gyulai Pál.33,34,60,94. számok. Bp., 1878-1884, Franklin-Társulat, Fűzve, papírborítóval, fűzésél szétvált állapotban, 6+ hozzá még két hiányos szám

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Némethy Károly: Városközi diplomácia és Budapest székesfőváros a külfölddel való érintkezésben. Kővágó József polgármester előszavával. Írta és összeállította: Némethy Károly. Budapest, 1947. (Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete - Budapest székesfőváros háziny.) (XIII + [3] + 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés: ,,Vincze István. 949. III. 4.'' A koalíciós idők végén írt tanulmánykötet a főváros külfölddel való kapcsolatrendszerének témáját boncolja. Az önkormányzatiság és az önálló diplomácia kérdésköre hamarosan véglegesen lekerült a napirendről, miként a városközi diplomácia feladataira kiszemelt munkatársaival kapcsolatban megírt kritériumrendszert (nyelvtudás, általános műveltség, igazmondás, nyugalom és türelem, szerénység és jó modor, jó alaptermészet és megjelenés, egészséges fizikum, sportolás, anyagi függetlenség) is felváltotta egy döntően más szempontrendszer. A munka függelékként diplomáciatörténetet is közöl, illetve régi külföldi utazók Pestről írt beszámolóiból is szemezget. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
18519.

Némethy Károly: Városközi diplomácia és Budapest székesfőváros a külfölddel való érintkezésben. Kővágó József polgármester előszavával. Írta és összeállította: Némethy Károly. Budapest, 1947. (Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézete - Budapest székesfőváros háziny.) (XIII + [3] + 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés: ,,Vincze István. 949. III. 4.'' A koalíciós idők végén írt tanulmánykötet a főváros külfölddel való kapcsolatrendszerének témáját boncolja. Az önkormányzatiság és az önálló diplomácia kérdésköre hamarosan véglegesen lekerült a napirendről, miként a városközi diplomácia feladataira kiszemelt munkatársaival kapcsolatban megírt kritériumrendszert (nyelvtudás, általános műveltség, igazmondás, nyugalom és türelem, szerénység és jó modor, jó alaptermészet és megjelenés, egészséges fizikum, sportolás, anyagi függetlenség) is felváltotta egy döntően más szempontrendszer. A munka függelékként diplomáciatörténetet is közöl, illetve régi külföldi utazók Pestről írt beszámolóiból is szemezget. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Budapest multjából III. Szerk.: Gárdonyi Albert, Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 5. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros, 10+179 p.+12 t. Kiadói papírkötés.
1
18520.

Tanulmányok Budapest multjából III. Szerk.: Gárdonyi Albert, Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 5. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros, 10+179 p.+12 t. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bognár Árpád (1931-2004): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/53), 29,5×39 cm
1
18521.

Bognár Árpád (1931-2004): Budapest. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/53), 29,5×39 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paulovits Pál (1892-1975): Danubius-kút, Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. 19x29 cm
1
18522.

Paulovits Pál (1892-1975): Danubius-kút, Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. 19x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
1
18523.

Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Buda és Pest fürdőinek és gyógyforrásainak irodalma. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai II. Bp., 1933, (Székesfővárosi Házinyomda), XV+(1)+83 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány kissé szakadt lappal.
1
18524.

Buda és Pest fürdőinek és gyógyforrásainak irodalma. A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai II. Bp., 1933, (Székesfővárosi Házinyomda), XV+(1)+83 p. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve, néhány kissé szakadt lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18525.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18526.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos
1
18527.

1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse