Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 211

Loserth, J.: Das angebliche Senioratgesetz des Herzogs Bretislaw I. und die Böhmische succession. Wien, 1882. Carl Gerold. 78 + 1 t. Kiadói papírkötésben
19387.

Rufpreis:
2 000 HUF

A British Museum kéziratgyűjteményének katalógusa - Guide to the Manuscripts, Autographs, Charters, Seals, Illuminations and Bindings exhibited in the Department of manuscripts and in the Grenville Library. Oxford, 1906. British Museum. Korabeli félvászon kötésben 155p.
19388.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Obál Béla: Die Religionspolitik in Ungarn... während der Regierung Leopold I. Halle, 1910. Ed. Anton Schomann. 238p. Kiadói sérült papírborítóval
19389.

Rufpreis:
2 000 HUF

Papst Gregor VII. und die Bischofswahlen - Ein Beitrag zur Geschichte des Verhältnisses. Dresden, 1876. Schönfeld. 236p. Félvászon kötésben
19390.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Norman Itzkowitz, Enid A. Goldberg: Genghis Khan (A Wicked History). 13th-Century Mongolian Tyrant. Danbury, 2008, Scholastic. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
19391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
19392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp.-Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, az első néhány lap kissé hullámos.
19393.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frédéric Barbier - Catherine Bertho-Lavenir: A média története Diderot-tól az internetig. Bp., 2004, Osiris, 402 p. Kiadói kartonálásban
19394.

Rufpreis:
2 800 HUF

19395.

Rufpreis:
2 000 HUF

19396.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csapody Tamás: Bori munkaszolgálatosok. Bp., 2011, Vince. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19397.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db 1956-os forradalom témájú könyv és egy nyomtatvány 56 - (1956 - 2006) - Bokor Balázs 56 - (1956 - 2006) - Hazánk / Our Homeland - Fotók a mai Magyarországról. Bp., 2006. + My' 56 personal testimonies
19398.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF