Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 211

Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19423.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pálffy Géza: Zrínyi Miklós nagy napja. Az 1663-1664. évi török háború egyik meghatározó eseménye: a vati hadimustra 1663. szeptember 17-én. Bp.-Pápa, 2016, MTA BTK Történettudományi Intézet - Jókai Mór Városi Könyvtár, 58 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés.
19424.

Rufpreis:
1 400 HUF

Makkay János 3 műve: Kis Magyar Anonymus. Félresikerült tolmácsolások.; György apród arany nyakperece Borisz fejedelem kijevi udvarában.; A vérszerződéstől a Szeri országgyűlésen át a Szent Koronáig. Bp., 2011, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19425.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Társadalom-, és gazdaságtörténeti írások a bomló feudalizmus időszakáról. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
19426.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar történelem nagy alakjai 6. és 7. rész. Írta és összeáll.: Gergely András. Bp., 1988, Reflektor. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19427.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hatvany Lajos: Egy hónap története. Esztendő 1918 december. Bp., é.n., Pesti Napló. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás jelölésekkel, néhány kevés lapon apró foltokkal.
19428.

Rufpreis:
1 800 HUF
15

Horváth J. Ferenc: Minden világok legjobbika?. Bp., 1993, Buda-Pagony Bt.. A szerző, Horváth J. Ferenc (1930-2000) újságíró, az MTV korábbi főszerkesztő-helyettese által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés.
19429.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karsai Elek - Pintér István: Darutollasok. Szegedtől a királyi várig. Bp., 1960, Zrinyi. Kiadói papírkötés, a borítón apró szakadásokkal.
19430.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beke György: Veress Sándor tolla és körzője. Bukarest, 1976, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19431.

Rufpreis:
1 600 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy, hogyan bántak el országunkkal... DEDIKÁLT! Bp., 1990. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19432.

Rufpreis:
1 800 HUF

Románia Szocialista Köztársaság magyar és német nemzetiségű dolgozói tanácsainak plénumai. 1983. március 30-31. Bukarest, 1983, Politikai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
19433.

Rufpreis:
1 600 HUF

19434.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF