Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Lord Russell: A horogkereszt rémtettei. Ford.: Gábor Jozefa. Bp.,1955,Szikra. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítékkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye, Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Dr. Czajtányi István et al.: Katona István Társaság tanulmányai Kalocsáról. (Kézirat gyanánt). Kalocsa, 1971, szerzői kiadás (KPV sokszorosító üzeme-ny.), 1 sztl. lev.+ 321 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Fekete Lajos - Nagy Lajos: Budapest története a török korban. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarország helységnévtára 1937. II. Betűrendes rész. a) Mai Magyarország. b) Az elcsatolt területek községei és közigazgatási beosztása. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. (Bp., 1937, Hornyánszky Viktor-ny.), 1 sztl. lev.+ 87-821 p.+ (3) p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kovács Endre: Millesimus MM. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon és a címlapon kisebb felületi sérüléssel.
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.