Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Lord Russell: A horogkereszt rémtettei. Ford.: Gábor Jozefa. Bp.,1955,Szikra. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítékkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
19204.

Rufpreis:
1 800 HUF

Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1982, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19206.

Rufpreis:
1 600 HUF

19207.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Czajtányi István et al.: Katona István Társaság tanulmányai Kalocsáról. (Kézirat gyanánt). Kalocsa, 1971, szerzői kiadás (KPV sokszorosító üzeme-ny.), 1 sztl. lev.+ 321 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
19208.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete Lajos - Nagy Lajos: Budapest története a török korban. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés.
19209.

Rufpreis:
1 000 HUF

19210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salgó László - Balogh András: A gyarmati rendszer története 1870-1955. Bp., 1980, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19212.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Kovács Endre: Millesimus MM. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon és a címlapon kisebb felületi sérüléssel.
19213.

Rufpreis:
1 000 HUF

19214.

Rufpreis:
1 600 HUF

19215.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF