Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Pécsi Márton - Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Berkiné-Csonka-Jakab-Némethné-Rácz: Békebeli séták a pesti Belvárosban / The downtown of old Budapest. Bp., 2014. Darabanth. Számos képpel és a Belváros történelmi utcanévjegyzékével. Kiadói kartonált papírkötésben Új állapotban.
Lábass Endre: A táj. Bp., 1993, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (166./200) példányban.
Séta bölcsőhelyem körül. Erdélyi képeskönyv. Szerkesztette Kovács László. [Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldük tájairól. Írták: Asztalos István, Macsó Sándor, Karácsony Benő, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Maksay Albert, Molter Károly, Reményik Sándor, Tamási Áron, Tompa László, Wass Albert.] (Budapest, 1940). Révai (ny.) 198 + [18] p. szkennelve, átméretezve. Oldalszámozáson belül igen gazdag - összesen 97 oldalnyi - kortárs fotóanyaggal. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Poss.: Horvay Lajos (Ex libris). [Horvay Lajos: tisztségviselő, Szombathely városának háztartási főszámvevője és a Vasvármegyei Elektromos Művek Rt. felügyelőbizottsági tagja az 1930-as évek második felében.] Vaknyomásos kiadói kartonkötésben. Jó példány.
Hangay, [György] George: Follow that Elephant! Wanderings of an amateur naturalist in Asia. (Dedikált.) Sydney-London-New York-Hong Kong, 1990. Mandala Publishers. [4] + 331 + [1] p. + 28 t. (kétoldalas, ebből 8 színes). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Juhász Györgynek baráti szeretettel Hangay György. Sydney, 2000. febr. 6-án". Oldalszámozáson belül a szerző szövegközti rajzaival és karikatúráival. A táblák fotóanyaga szintén a szerzőtől származik. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.