https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
19132.

Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pécsi Márton - Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
19133.

Pécsi Márton - Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ajka-Parkerdő Bányászati Múzeum. Szerk.: Vasi Miklósné, Kozma Károly. Ajka, 1997, Bakonyi Erőmű Rt. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 4500 példányban.
1
19134.

Ajka-Parkerdő Bányászati Múzeum. Szerk.: Vasi Miklósné, Kozma Károly. Ajka, 1997, Bakonyi Erőmű Rt. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 4500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berkiné-Csonka-Jakab-Némethné-Rácz: Békebeli séták a pesti Belvárosban / The downtown of old Budapest. Bp., 2014. Darabanth. Számos képpel és a Belváros történelmi utcanévjegyzékével. Kiadói kartonált papírkötésben Új állapotban.
1
19135.

Berkiné-Csonka-Jakab-Némethné-Rácz: Békebeli séták a pesti Belvárosban / The downtown of old Budapest. Bp., 2014. Darabanth. Számos képpel és a Belváros történelmi utcanévjegyzékével. Kiadói kartonált papírkötésben Új állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lábass Endre: A táj. Bp., 1993, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.   Számozott (166./200) példányban.
1
19136.

Lábass Endre: A táj. Bp., 1993, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Számozott (166./200) példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.
1
19137.

Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Séta bölcsőhelyem körül. Erdélyi képeskönyv. Szerkesztette Kovács László. [Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldük tájairól. Írták: Asztalos István, Macsó Sándor, Karácsony Benő, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Maksay Albert, Molter Károly, Reményik Sándor, Tamási Áron, Tompa László, Wass Albert.] (Budapest, 1940). Révai (ny.) 198 + [18] p. szkennelve, átméretezve. Oldalszámozáson belül igen gazdag - összesen 97 oldalnyi - kortárs fotóanyaggal. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Poss.: Horvay Lajos (Ex libris). [Horvay Lajos: tisztségviselő, Szombathely városának háztartási főszámvevője és a Vasvármegyei Elektromos Művek Rt. felügyelőbizottsági tagja az 1930-as évek második felében.] Vaknyomásos kiadói kartonkötésben. Jó példány.
1
19138.

Séta bölcsőhelyem körül. Erdélyi képeskönyv. Szerkesztette Kovács László. [Erdély íróinak vallomása - írásban és képben - szülőföldük tájairól. Írták: Asztalos István, Macsó Sándor, Karácsony Benő, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Maksay Albert, Molter Károly, Reményik Sándor, Tamási Áron, Tompa László, Wass Albert.] (Budapest, 1940). Révai (ny.) 198 + [18] p. szkennelve, átméretezve. Oldalszámozáson belül igen gazdag - összesen 97 oldalnyi - kortárs fotóanyaggal. A címoldalon régi tulajdonosi bélyegzés. Poss.: Horvay Lajos (Ex libris). [Horvay Lajos: tisztségviselő, Szombathely városának háztartási főszámvevője és a Vasvármegyei Elektromos Művek Rt. felügyelőbizottsági tagja az 1930-as évek második felében.] Vaknyomásos kiadói kartonkötésben. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hangay, [György] George: Follow that Elephant! Wanderings of an amateur naturalist in Asia. (Dedikált.) Sydney-London-New York-Hong Kong, 1990. Mandala Publishers. [4] + 331 + [1] p. + 28 t. (kétoldalas, ebből 8 színes). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Juhász Györgynek baráti szeretettel Hangay György. Sydney, 2000. febr. 6-án". Oldalszámozáson belül a szerző szövegközti rajzaival és karikatúráival. A táblák fotóanyaga szintén a szerzőtől származik. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
19139.

Hangay, [György] George: Follow that Elephant! Wanderings of an amateur naturalist in Asia. (Dedikált.) Sydney-London-New York-Hong Kong, 1990. Mandala Publishers. [4] + 331 + [1] p. + 28 t. (kétoldalas, ebből 8 színes). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Juhász Györgynek baráti szeretettel Hangay György. Sydney, 2000. febr. 6-án". Oldalszámozáson belül a szerző szövegközti rajzaival és karikatúráival. A táblák fotóanyaga szintén a szerzőtől származik. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balogh János: Túrkevétől Óceániáig. Bp., 2003. Nemzet Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19140.

Balogh János: Túrkevétől Óceániáig. Bp., 2003. Nemzet Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verhandlungen des historischen Vereines für Niederbayern. Band 13, Heft 1/2. Landshut, 1868. Thomann, 202p. Sérült kiadói papírborítóval.
1
19141.

Verhandlungen des historischen Vereines für Niederbayern. Band 13, Heft 1/2. Landshut, 1868. Thomann, 202p. Sérült kiadói papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
19142.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19143.

Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse