Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 225

Chris Scarre szerk.: Hetven csoda szerte a világban. Bp., 2000, Athenaeum, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, Gazdag képanyaggal illusztrált.
19192.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bertalan Lajos: Vasi negyedszázad. Történelmi tudósítás 1945-1970. Szombathely, 1970, Vas megyei Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
19193.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Árpád: Évmilliók emlékei. Magyarország földtörténeti és ásványi kincsei. Bp., 1983, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19194.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinc, kopottas állapotban.
19195.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

Magyarország képekben. Honismertető album. I-II. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó - Helikon. Az 1870. évi Heckenast-kiadás reprintje, kísérőfüzettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült, részben hiányos kiadói műanyag védőborítóban.
19196.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19197.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp., 2004, Magyar Fürdőszövetség - Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
19198.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1974-1975 Aluta VI-VII. Tanulmányok és közlemények. St. Gheorghe/Sepsiszentgyörgy, 1974-1975, Muzeul Sfintu Gheorghe/Sepsiszentgyörgyi Múzeum. Sepsiszentgyörgyi múzeumi értesítő, román és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a tartalomjegyzékben aláírásokkal.
19199.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gerevich László: Budapest régiségei. Bp., 1958. Akadémiai Kiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, enyhén szétvált kötéssel.
19200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bujna Zoltán: A biciklis dervis. Két keréken Vámbéry Ármin nyomában Dunaszerdahelytől Teheránig. Dunaszerdahely, 2008., Lilium Aurum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
19201.

Rufpreis:
1 800 HUF

Praznovszky Mihály: Veszprém Anno... Fotográfiák a régi Veszprémről. Veszprém, 2000, Művészetek Háza. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
19202.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19203.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF