19195.
Beendet 466. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
27
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinc, kopottas állapotban.