https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-
1
31793.

2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU
1
31794.

2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
31795.

2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
1
31796.

2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Vasas SC" zománcozott fém címer fém kulcstartóra ragasztva (12mm, 30mm) T:XF
1
31797.

DN "Vasas SC" zománcozott fém címer fém kulcstartóra ragasztva (12mm, 30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz kitűző (31x29mm) T:AU karc
1
31798.

DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz kitűző (31x29mm) T:AU karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott fém kitűző (~21mm) T:XF
1
31799.

DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott fém kitűző (~21mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (3xklf: Izrael, Lengyelország, Románia) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (3xdiff: Israel, Poland, Romania) + "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge C:UNC,AU
1
31800.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Résztvevő országok - Los Angeles" műgyantás fém olimpiai jelvény (3xklf: Izrael, Lengyelország, Románia) + "Egyesült Államok olimpiai csapata 1984, Los Angeles" zománcozott fém jelvény T:UNC,AU USA 1984. "Participating countries - Los Angeles" resin metal Olympic badges (3xdiff: Israel, Poland, Romania) + "USA Olympic Team 1984, Los Angeles" enamelled metal badge C:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" fém jégkorong emlékérem kapszulában (26mm) T:PP USA 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" metal ice hockey medallion in capsule (26mm) C:PP
1
31801.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" fém jégkorong emlékérem kapszulában (26mm) T:PP USA 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" metal ice hockey medallion in capsule (26mm) C:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia / Anglia 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - A hivatalos angol keret" futball emlékérem (27mm) T:AU Great Britain / England 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - Official England Squad" soccer commemorative medallion (27mm) C:AU
1
31802.

Nagy-Britannia / Anglia 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - A hivatalos angol keret" futball emlékérem (27mm) T:AU Great Britain / England 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - Official England Squad" soccer commemorative medallion (27mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Finnország 2002. "A Helsinki-i Olimpia 50. évfordulója 1952-2002" ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP patina, ujjlenyomat Finland 2002. "Helsinki Olympic Games 50 years Anniversary 1952-2002" silver-plated metal commemorative medallion (39mm) C:PP patina, fingerprints
1
31803.

Finnország 2002. "A Helsinki-i Olimpia 50. évfordulója 1952-2002" ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP patina, ujjlenyomat Finland 2002. "Helsinki Olympic Games 50 years Anniversary 1952-2002" silver-plated metal commemorative medallion (39mm) C:PP patina, fingerprints

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Görögország 1998. "XVI. Nemzetközi athéni béke maraton 1998 - Gregoris Lambrakis / Görög Amatőr Atlétikai Egyesület - SEGAS" bronz emlékérem (50mm) T:XF patina Greece 1998. "16th International Athens Peace Marathon 1998 - Gregoris Lambrakis / Hellenic Amateur Athletic Association - SEGAS" bronze commemorative medallion (50mm) C:XF patina
1
31804.

Görögország 1998. "XVI. Nemzetközi athéni béke maraton 1998 - Gregoris Lambrakis / Görög Amatőr Atlétikai Egyesület - SEGAS" bronz emlékérem (50mm) T:XF patina Greece 1998. "16th International Athens Peace Marathon 1998 - Gregoris Lambrakis / Hellenic Amateur Athletic Association - SEGAS" bronze commemorative medallion (50mm) C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse