https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-
1
31781.

1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980-1984. "Postás" 5 darabos Hollóházi porcelán emlékérem tétel, közte 1984. "Postás Kulturális és Sportnap" egyolalas porcelán díjérem (60mm) T:1-
1
31782.

1980-1984. "Postás" 5 darabos Hollóházi porcelán emlékérem tétel, közte 1984. "Postás Kulturális és Sportnap" egyolalas porcelán díjérem (60mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-
1
31783.

1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "BP Honvéd II" egyoldalas Hollóházi porcelán kajak díjérem (63mm) T:1-
1
31784.

~1980. "BP Honvéd II" egyoldalas Hollóházi porcelán kajak díjérem (63mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - 1881-1891 - Száz éves évforduló" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán plakett, nem eredeti dísztokban (172mm) T:AU
1
31785.

1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - 1881-1891 - Száz éves évforduló" egyoldalas, jelzett Hollóházi porcelán plakett, nem eredeti dísztokban (172mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
1
31786.

1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina
1
31787.

1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU
1
31788.

1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1987. "Vasas 1987 évi utánpótlás versenye III." egyoldalas Hollóházi porcelán sport emlékérem (62mm) T:1-
1
31789.

1987. "Vasas 1987 évi utánpótlás versenye III." egyoldalas Hollóházi porcelán sport emlékérem (62mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina
1
31790.

1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
1
31791.

1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU
1
31792.

~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse