https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina
1
31757.

1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina
1
31758.

1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Országos Magyar Kajak Szövetség / C-10 1000m. Bajnokság 1948. II. helyezett" ezüstözött bronz díjérem (56mm) T:XF patina
1
31759.

1948. "Országos Magyar Kajak Szövetség / C-10 1000m. Bajnokság 1948. II. helyezett" ezüstözött bronz díjérem (56mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel T:XF tű törött
1
31760.

1949. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" bronz jelvény, a zászlón Kossuth-címerrel T:XF tű törött

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
1
31761.

1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
1
31762.

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás
1
31763.

~1950. 4db-os motorsport díjérem és -plakett-tétel, ezüstözött bronz és bronzozott fém, 2db szalagon és gravírozva. A díjérmek "Magyar Szabadságharcos Szövetség", a plaketteken szignó: Fonyó T:XF,VF kissé kopott ezüstözés és bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
1
31764.

1950 k. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
1
31765.

~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU
1
31766.

1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
1
31767.

~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina
1
31768.

1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse