https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF
1
31721.

Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU
1
31722.

Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, "1943. IX. 19" gravírozással (51mm) T:AU
1
31723.

Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, "1943. IX. 19" gravírozással (51mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
1
31724.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csillag István (1881-1968) 1919(?) "Pesti Izr. Leánygimnázium - Dr. Feleki Béla Sportköre" bronz emlékérem mellszalag nélkül (36mm) T:XF ph.
1
31725.

Csillag István (1881-1968) 1919(?) "Pesti Izr. Leánygimnázium - Dr. Feleki Béla Sportköre" bronz emlékérem mellszalag nélkül (36mm) T:XF ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" ezüstözött bronz emlékérem, peremen fúrt lyukkal (45mm) T:XF patina
1
31726.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" ezüstözött bronz emlékérem, peremen fúrt lyukkal (45mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
1
31727.

Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU
1
31728.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina
1
31729.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció
1
31730.

Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU
1
31731.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali tenisz vegyes páros II. 1947" gravírozással (40mm) T:AU
1
31732.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali tenisz vegyes páros II. 1947" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse