https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" bronz díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF
1
31733.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" bronz díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Zn díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
1
31734.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Zn díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
1
31735.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU HP 2210.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás
1
31736.

Szalmássy István (-) 1947. "Postatakarékpénztári Alkalmazottak Sportegylete 1903." egyoldalas bronzozott Zn díjplakett, "Női d.c. csapat 1947. II." gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (87x49mm) T:XF oxidáció, kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
1
31737.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
1
31738.

1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
1
31739.

~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31740.

1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31741.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
1
31742.

1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
1
31743.

~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnokság - E Mazei bajnok 1930" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, " "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (18,88g/0.800/35mm) T:XF patina
1
31744.

1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnokság - E Mazei bajnok 1930" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, " "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (18,88g/0.800/35mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse