https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 129

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kína 2008. "XXIX. Nyári Olimpia, Peking - Úszás" kétoldalas Cu-Zn-bronz emlékérem eredeti, "2008-as Pekingi Nyári Olimpiai Játékok" karton díszlapon (40mm) T:P China 2008. "2008 Summer Olympics, Beijing - Swimming" double-sided Cu-Zn-bronze medallion in original, "Zu den Olympische Spielen in Peking 2008" cardboard sheet (40mm) C:P
1
31817.

Kína 2008. "XXIX. Nyári Olimpia, Peking - Úszás" kétoldalas Cu-Zn-bronz emlékérem eredeti, "2008-as Pekingi Nyári Olimpiai Játékok" karton díszlapon (40mm) T:P China 2008. "2008 Summer Olympics, Beijing - Swimming" double-sided Cu-Zn-bronze medallion in original, "Zu den Olympische Spielen in Peking 2008" cardboard sheet (40mm) C:P

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF
1
31818.

Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Kerékpár" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Bicyle" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
1
31819.

Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Kerékpár" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Bicyle" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1928. "Tiszteletbeli díj - A német bajnokság emlékére - Köln 1928 / Köln Lindenthaler Metallwerke" kétoldalas bronz díjérem füllel (34mm) T:XF Germany 1928. "Erinnerung an die Deutschen Meisterschaften - Köln 1928 (Memory of the German Championships - Cologne 1928) / Köln Lindenthaler Metallwerke" double sided bronze award medal with ear (34mm) C:XF
1
31820.

Németország 1928. "Tiszteletbeli díj - A német bajnokság emlékére - Köln 1928 / Köln Lindenthaler Metallwerke" kétoldalas bronz díjérem füllel (34mm) T:XF Germany 1928. "Erinnerung an die Deutschen Meisterschaften - Köln 1928 (Memory of the German Championships - Cologne 1928) / Köln Lindenthaler Metallwerke" double sided bronze award medal with ear (34mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország 1991. "Rajna-vidék - Pfalz / Iskolasport tartományi döntő" fém díjérem. Szign.: Hoffstätter Bonn (50mm) T:AU Germany 1991. "Rheinland - Pfalz / School regional final" metal award medal. Sign.: Hoffstätter Bonn (50mm) C:AU
1
31821.

Németország 1991. "Rajna-vidék - Pfalz / Iskolasport tartományi döntő" fém díjérem. Szign.: Hoffstätter Bonn (50mm) T:AU Germany 1991. "Rheinland - Pfalz / School regional final" metal award medal. Sign.: Hoffstätter Bonn (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország ~2008. "Pekingi Olimpia 2008 - kajak, kenu" sárgaréz emlékérem (40mm) T:UNC,AU Germany ~2008. "Beijing 2008 Olympic Games - Canoe, Kayak" brass commemorative medallion (40mm) C:UNC,AU
1
31822.

Németország ~2008. "Pekingi Olimpia 2008 - kajak, kenu" sárgaréz emlékérem (40mm) T:UNC,AU Germany ~2008. "Beijing 2008 Olympic Games - Canoe, Kayak" brass commemorative medallion (40mm) C:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország DN "M.S.C. (Motorsport Club) Olching" egyoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel (95mm) T:AU kétoldalt akasztást segítő lyukakkal Germany ND "M.S.C. (Motorsport Club) Olching" one-sided bronze commemorative medallion with enamelled overlay (95mm) C:AU with holes for hanging on both sides
1
31823.

Németország DN "M.S.C. (Motorsport Club) Olching" egyoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel (95mm) T:AU kétoldalt akasztást segítő lyukakkal Germany ND "M.S.C. (Motorsport Club) Olching" one-sided bronze commemorative medallion with enamelled overlay (95mm) C:AU with holes for hanging on both sides

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1928-as St. Moritz-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 45. - St. Moritz 1928" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in St. Moritz 1928, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 45. - St. Moritz 1928" sheet (32mm) C:UNC
1
31824.

Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1928-as St. Moritz-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 45. - St. Moritz 1928" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in St. Moritz 1928, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 45. - St. Moritz 1928" sheet (32mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1932-es Los Angeles-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 44. - Los Angeles 1932" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Los Angeles 1932, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 44. - Los Angeles 1932" sheet (32mm) C:UNC
1
31825.

Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1932-es Los Angeles-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 44. - Los Angeles 1932" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Los Angeles 1932, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 44. - Los Angeles 1932" sheet (32mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1952-es Oslo-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 38. - Oslo 1952" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Oslo 1952, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 38. - Oslo 1952" sheet (32mm) C:UNC
1
31826.

Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1952-es Oslo-i Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 38. - Oslo 1952" díszlapon (32mm) T:UNC Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad in Oslo 1952, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 38. - Oslo 1952" sheet (32mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1964-es tokiói Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 23. - Tokió 1964." díszlapon (32mm) T:UNC patina Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad 1964 Tokyo, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 23. - Tokyo 1964." sheet (32mm) C:UNC patina
1
31827.

Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1964-es tokiói Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 23. - Tokió 1964." díszlapon (32mm) T:UNC patina Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad 1964 Tokyo, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 23. - Tokyo 1964." sheet (32mm) C:UNC patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1988-as szöuli Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 25. - Szöul 1988." díszlapon (32mm) T:UNC patina Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad 1988 Seoul, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 25. - Seoul 1988" sheet (32mm) C:UNC patina
1
31828.

Olaszország 2006. aranyozott fém emlékérem az 1988-as szöuli Olimpia logójával, eredeti, de kissé viseltes "Az olimpia hivatalos érmei - 25. - Szöul 1988." díszlapon (32mm) T:UNC patina Italy 2006. gilt metal medallion with the logo of the Olympiad 1988 Seoul, in original, but worn "Le Medaglie ufficiali delle Olimpiadi - 25. - Seoul 1988" sheet (32mm) C:UNC patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse