Budapest 150

Zahl der Lose: 104

Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
18429.

Rufpreis:
2 400 HUF

18430.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
18431.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
18432.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
18433.

Rufpreis:
1 400 HUF

18434.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

18435.

Rufpreis:
4 000 HUF

18436.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

18437.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18438.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

18439.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
18440.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF