cca 1890 Budapest, Pesti Vigadó és az előtte levő kerített parkban, a felirat szerint ,,Rémi Róbert Kioskja", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
cca 1880 Budapest, a Lánchíd pesti hídfőjénél, az alsó rakparton raktár, a királyi palota homlokzata pedig beállványozva, vélhetően a kupolán dolgoztak, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
cca 1930-1940 Bp., teherhajók a pesti alsó rakpartnál, háttérben a Ferenc József (később Szabadság) híd és a Gellért Szálló. Fotó, hátoldalán (sarkain) albumba ragasztás nyomaival, 11,5x8 cm
1960 Budapest nevezetességeit bemutató prospektusok (Városliget, Nemzeti Múzeum, Népstadion, Gellérthegy és Gellért fürdő, Országház, stb.), össz. 28 db. A Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása. A Parlament látképét ábrázoló kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült, viseltes állapotban.
1938 Budapest, XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus tétel: tagsági jegy, belépőjegyek (díjtalan belépőjegy számozott ülőhelyre a Hősök terén 1938. május 27-én este 3/4 11 órai kezdettel tartandó férfiak szentségimádásra; Iparcsarnokban 1938. május 28-án du. 16 órai kezdettel tartandó III. nyilvános nagygyűlésre, érvényes számozott ülőhelyre; számozott ülőhely a Tómederben, érvényes május 29-én de. 9 órakor a Hősök terén tartandó legátusi szentmisére), utazási rend, énekrend, programfüzet, stb.
Budapest Székesfőváros Elektromos Művei - Feltételek elektromos világítási és erőátviteli berendezéseknek a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek hálózatához való kapcsolásra. Bp., 1926, Székesfővárosi Házinyomda, 22 p. Tűzött félvászon-kötés, a hátsó borító kissé koszos. + Tragbare Isolations-Meßapparate. Technische Anweisung Nr. 12. Siemensstadt-Berlin, 1914, Siemens & Halske A.-G., 32 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.