Budapest 150

Zahl der Lose: 104

cca 1890 Budapest, Pesti Vigadó és az előtte levő kerített parkban, a felirat szerint ,,Rémi Róbert Kioskja", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18405.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Budapest, a Lánchíd pesti hídfőjénél, az alsó rakparton raktár, a királyi palota homlokzata pedig beállványozva, vélhetően a kupolán dolgoztak, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18406.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1905 Budapest, sztereo felvétel a Lánchídról fényképezve a királyi palotát és a budai Duna partot, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18407.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1962 Budapest, Népstadion, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18408.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 Budapest, a pesti alsó rakpart látképe, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18409.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1952 Budapest, Kossuth híd, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18410.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1940 Bp., teherhajók a pesti alsó rakpartnál, háttérben a Ferenc József (később Szabadság) híd és a Gellért Szálló. Fotó, hátoldalán (sarkain) albumba ragasztás nyomaival, 11,5x8 cm
18411.

Rufpreis:
3 000 HUF

1960 Budapest nevezetességeit bemutató prospektusok (Városliget, Nemzeti Múzeum, Népstadion, Gellérthegy és Gellért fürdő, Országház, stb.), össz. 28 db. A Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása. A Parlament látképét ábrázoló kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült, viseltes állapotban.
18412.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 9 db Budapest témájú térkép, metszet a Pallas lexikonból 30x24 cm
18413.

Rufpreis:
4 000 HUF

1938 Budapest, XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus tétel: tagsági jegy, belépőjegyek (díjtalan belépőjegy számozott ülőhelyre a Hősök terén 1938. május 27-én este 3/4 11 órai kezdettel tartandó férfiak szentségimádásra; Iparcsarnokban 1938. május 28-án du. 16 órai kezdettel tartandó III. nyilvános nagygyűlésre, érvényes számozott ülőhelyre; számozott ülőhely a Tómederben, érvényes május 29-én de. 9 órakor a Hősök terén tartandó legátusi szentmisére), utazási rend, énekrend, programfüzet, stb.
18414.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1938-1939 Budapesttel kapcsolatos utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, prospektusok, össz. 5 db, változó állapotban
18415.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest Székesfőváros Elektromos Művei - Feltételek elektromos világítási és erőátviteli berendezéseknek a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek hálózatához való kapcsolásra. Bp., 1926, Székesfővárosi Házinyomda, 22 p. Tűzött félvászon-kötés, a hátsó borító kissé koszos. + Tragbare Isolations-Meßapparate. Technische Anweisung Nr. 12. Siemensstadt-Berlin, 1914, Siemens & Halske A.-G., 32 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.
18416.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF