Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 211

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,9 g
22183.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) nagy szemű masszív karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 12,1 g
22184.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

22185.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

22186.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

22187.

Rufpreis:
6 000 HUF

22188.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

22189.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

22190.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

22191.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) karkötő, sérült, jelzett, h: 21 cm, nettó: 18 g
22192.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
22193.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

22194.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF