Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 211

22171.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik ezüst (Ag) bross, nyakkendőtű puttó figurával, jelzés nélkül. 1,87 g 6 cm
22172.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Antik ezüst (Ag) bross, gyöngyház és drágakő ékítéssel. XIX. sz. eleje 6 cm br 4,55 g
22173.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Arany (Au) 14K piros-fehér köves medál, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 1,4 g
22174.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) foglalatos medál citrin kővel 3 cm
22175.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 10,4 g
22176.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) masszív, mintás széles gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 11,2 g
22177.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzett, d: 4,3 cm, nettó: 7,9 g
22178.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arany (Au) 14K áttört szív medál, jelzett, 2×2 cm, nettó: 1,5 g
22179.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Arany (Au) 14K hajókormány medál, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,2 g
22180.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
22181.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár + medál borostyánnal, jelzett, bruttó: 4,4 g
22182.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF