https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 211
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3139796
22000
465
0
700000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g
Das Lot is nicht erreichbar
3133334
22001
465
0
550000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémántokkal, briliáns csiszolás, jelzett, összesen: 1,075 ct, bruttó: 1,905 g
Das Lot is nicht erreichbar
3089830
22002
465
0
380000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel, részben Latzko mesterjeggyel. 47 darabos, kések solingeni pengével. Nettó 2086 g + ezüst nyelű kések
Das Lot is nicht erreichbar
3133326
22003
465
0
460000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
Das Lot is nicht erreichbar
3139800
22004
465
0
420000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K arany (Au) tiszti lánc, tisztilánc jelzett , 31.4g
Das Lot is nicht erreichbar
3133349
22005
465
0
420000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
2962474
22006
465
0
280000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
Das Lot is nicht erreichbar
3139507
22007
465
0
220000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) ovális kínálótálca, jelzett, pereménél végigfutó gyümölcsmintával, 46,5x34 cm, nettó: 820g
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
22008
465
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
3038778
22009
465
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) evőeszközök tételben, nem komplett készletek, kiskanalak, nagykanalak, villák, jelzettek, össz nettó 851 g
Das Lot is nicht erreichbar
3089832
22010
465
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Hiányos ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel mesterjeggyel. 17 darabos, Nettó 819 g + ezüst nyelű kések 3085760
22011
465
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K fehérarany gyűrű 028 ct opállal és gyémántokkal 0,3ct, jelzett, 1,96 g, m:57 tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse