Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 211
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134580
22072
465
Jewellery and precious metal items
6 darab ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, bruttó: 120 g 3019387
22073
465
38000
3117825
22074
465
32000
Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×16 cm, nettó: 92 g
3131902
22075
465
Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló pár. Jelzett, bruttó: 130g 3134586
22076
465
Őzláb formájú 4 személyes ezüst (Ag) nyelű sajtfogyasztó szett, díszdobozban, jelzett, h: 11,5 cm 3131081
22077
465
Angol ezüstözött sóborsszóró pár. Jelzett, kopással, m: 11,5 cm 3134371
22078
465
Raphael ezüst (Ag) töltőtoll, lekopó felületű díszdobozban, bruttó: 23 g 3137481
22079
465
Ezüst (Ag) merőkanál, jelzett, nettó: 100g 3131078
22080
465
24000
Ezüst (Ag) figurális fűszerkínáló pár. Jelzett, nettó: 124 g 3019595
22081
465
Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Kaumans mesterjeggyel 67 g
3123179
22082
465
Tiffany & Co.Makers sterling ezüst (Ag) lemezzel bevont levélnehezék, "Department of Commerce / United States of America" felirattal, jelzett, kopással, 10x7 cm 3018751
22083
465
3 db antik ezüst (Ag) teáskanál, 13 latos jelzéssel 1838. Lietzer mesterjeggyel 56 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF