Kriegsgefangene 1914/18. Auf Grund der Kriegsaften bearbeitet beim Oberkommando der Wehrmacht. Reichseigentum. Berlin, 1939, Reichsdruckerei-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, fakó borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
Alexander, Caroline: Die Endurance: Shackletons legendäre Expedition in die Antarktis Berliner Taschenbuch Verl 1998. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval