Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 40

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19619.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Bp., 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+2 p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Benne az általában hiányzó 3D-s szemüveggel. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel.
19620.

Rufpreis:
2 400 HUF

1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés,kopott borítókkal, az 1942-es kötet gerincén kis sérüléssel és a borítóján szakadással, az 1943-as kötet könyvteste elvált a borítótól, és a könyvtest szétvált.
19621.

Rufpreis:
2 400 HUF

1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19622.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2003, Paktum. Kiadói papírkötés.
19623.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19624.

Rufpreis:
1 800 HUF

Temesváry Ferenc: Díszfegyverek főúri kincstárakból. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. Tihany, 1969, Veszprém M. Múzeumok Igazgatósága, 59 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19625.

Rufpreis:
1 800 HUF

Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés
19626.

Rufpreis:
1 600 HUF

Árkossy Károly: "Állásaink előtt ezernyi halott fekszik..." (Őszinte és világos feleletek a háború és fegyveres béke összes kérdéseire.) Bp., 1930, Szerzői. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
19627.

Rufpreis:
1 800 HUF

De Dunkerque au jour "J". Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Nagy-Britannia, é.n. (1945?), Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Francia nyelven. 102 p. Számos 2. világháborús fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19628.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kard és koszorú. Ezer esztendő katonai zászlóiból. Bp., é.n., Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma, (4) p.+ 16 (színes) t. Kiadói papírmappában.
19629.

Rufpreis:
1 600 HUF

John Helfers: Alpha-Bravo-Delta. Kézikönyv az Egyesült Államok haditengerészetéről. Ford.: Molnár György. (Debrecen), é.n., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19630.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF