Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 40

Temesváry Ferenc: Pisztolyok. A Magyar nemzeti Múzeum tűzifegyver-gyűjteménye. I. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Sok fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben sérült papír védőborítóval.
19631.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Kardok. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19632.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db partizán témájú könyv: Dékán István: Partizánutakon. Bp., 1955. Szikra.; P. Ignatov: Egy partizán feljegyzései. Bp., 1956. Szikra. Kiadói félvászon kötésekben.
19633.

Rufpreis:
1 000 HUF

19635.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1895-1942 A Hadtörténelmi Közlemények. 17 db szórványszáma. . Kiadói papírkötés, az első számok sérült, elvált borítóval, de teljes tartalommal.
19636.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

19637.

Rufpreis:
4 000 HUF

19638.

Rufpreis:
4 000 HUF

Major Frich von Foreli: Molders und seine Manner, Graz, 1941. Steirlische Verlag 232p. Kiadói félvászon kötésben
19639.

Rufpreis:
2 800 HUF

19640.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heinz Neukirchen: Seemacht im Spiegel der Geschichte  Gondrom, 1984. Kiadói kartonált papírkötésben, apró sérüléssel 448p.
19641.

Rufpreis:
2 000 HUF

19642.

Rufpreis:
4 000 HUF

19643.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF