Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 51

Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
20076.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar gazdák évkönyve 1891-re. Negyedik évfolyam. Szerk.: Löcherer Andor, Kormos Alfred és Kende Zsigmond. Bp., 1891, Magyar Föld, 212+51+25 (korabeli reklámok) p. A címlap hátoldalán 1891-es naptárral. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, az elülső szennylap és a címlap kijár, kopott borítóval.
20077.

Rufpreis:
800 HUF

Hermine, v. Gilgen: Kochbuch für Zuckerkranke Wien, 1903. St. Norbertus. 92p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
20078.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: Élelmezési-háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. Bp., 1946, szerzői kiadás (Globus-ny.), 551+(1) p. Kilencedik javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval és fűzéssel.
20079.

Rufpreis:
2 400 HUF

Clima Mária: Háztartástan, gazdasági és neveléstani ismeretek. Polgári leányiskolák számára. A háztartási részt átdolgozta K. Tüdős Ilona és Kovács Mária. A neveléstani részt írta: Sebestyénné Stetina Ilona. Bp., ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 138 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
20080.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és az utolsó lap javított, restaurált.
20081.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db retró receptfüzet: Receptfüzet-Spezialitäten. Magyar és német nyelven. Kiadói spirálfűzött kötés. + Meleg szendvicsek. + Meleg zöldség ételek. Tűzött, egyedi alakú papírkötés. Változó állapotban, mindegyik füzet színes fotókkal gazdagon illusztrálva.
20082.

Rufpreis:
1 600 HUF

20083.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar konyha ízei, 1-8. füzet: Ünnepi asztal, ... Mindennapi kenyerünket..., Szüretelő, Disznótoros, "Kiskarácsony, Nagykarácsony",Húsvéti teríték, Farsangi falatok, "Komatál". Szerk.: Réz Mária, Szabó Magdolna. Bp., én., Officina, 48 p.x8. Kiadói papírkötések.
20084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jean Anthelme Brillat-Savarin: Az izlés fiziológiája Fordította: Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella Múzsák Közművelődési Kiadó, Budapest, 1986 - a Singer és Wolfner 1912-es kiadású könyvének reprint kiadása  eredeti kiadói könyvjelzőjével Fűzött keménytáblás papírkötés - 303 oldal
20085.

Rufpreis:
1 600 HUF

H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.
20086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp., 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20087.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF